Франция и Чили играят при 3:1 в приятелска среща, която се

...

ГЛЕДАЙ НА ЖИВО: Франция 3:1 Чили

Франция и Чили играят при 3:1 в другарска среща, която се играе на „ Оранж Велодром “ в Марсилия.

Гостите изненадващо откриха резултата с попадение на Марселино Нунес още в 6-ата минута. Малко по-късно за жалост на почитателите травма получи десният бек на Марсилия - Джонатан Клаус и се наложи да бъде сменен от Жул Кунде. Минути по-късно пристигна и изравняването. Юсуф Фофана се разписа в 19-ата минута след асистенция на Килиан Мбапе.

В 26-ата минута " петлите " нанесоха втори удар. Тео Ернандес изпрати великолепно центриране в наказателното поле, където Рандал Коло Муани с глава матира Клаудио Браво - 2:1. Две минути преди почивката Дидие Дешан трябваше да прави нова промяна поради контузия на Едуардо Камавинга. На негово място влезе Матео Гендузи, който е футболист на Марсилия, само че играе чартърен в Лацио.

ФРАНЦИЯ - ЧИЛИ 3:1

0:1 Марселино Нунес (6) 1:1 Юсуф Фофана (19) 2:1 Коло Муани (26), 3:1 Оливие Жиру (73)

Стадион: „ Велодром “ (Марсилия, Франция)

Рефер: Антъни Тейлър (Англия)

Франция:   Менян – Клаус, Салиба, Конате, Т. Ернандес – Фофана, Чуаемени, Камавинга – Коло Муани, Жиру, Мбапе

Селекционер: Дидие Дешан

Чили:  Браво – Суасо, Диас, Лихновски, Исла – Нунес, Ечеверия – Давия, Алексис Санчес, Осорио - Варгас

Селекционер: Николас Кордова